Siemens sp. z o.o.

Upszejmnie informujemy, że firma Systeo współpracuje z nami od ponad dwóch lat w ramach projektu wprowadzenia i rozwoju narzędzia internetowego RadarProduktów.pl. Aplikacja ta została zaprojektowana oraz wykonana przez firmę Systyeo zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nowe narzedzie umożliwiło nam znaczącą poprawę komunikacji na temat dostępności produktów marki Siemens u naszych dystrybutorów

Współpraca z firmą Systeo przy projekcie cechowała się dużym zaangażowaniem oraz wsparciem technicznym i merytorycznym, również obszarze znajomosci rynku branży elektrotechnicznej.

Podczas ponad 2 letniej współpracy mogliśmy i możemy liczyć na fachowe wsparcie w rozbudowie funkcjonalności aplkacji oraz dostosowanie się firmy Systeo do naszych potrzeb.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma Systeo doskonale radzi sobie zagadnieniami o podobnej tematyce.

Szczególnie pragniemy wyrazić uznanie dla sprawności działania oraz zaangażowania Pana Michała Patoła, z którym utrzymujemy bezpośredni kontakt.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych suksesów.