Off-er to uproszczony sklep internetowy, w którym można precyzyjnie zaprezentować wybrane produkty z podziałem na grupy asortymentowe, ceny oraz dostępną ilość. Od standardowego sklepu aplikacja różni się tym, że sprzedaż konkretnego produktu nadal odbywa się na dotychczasowych zasadach.  Natomiast zainteresowany klient może za pomocą aplikacji utworzyć zapytanie ofertowe na konkretne produkty, które zostanie przesłane do firmy w postaci elektronicznej.

off-er diagram

Czyli

Aplikacja Off-er to narzędzie służące do prezentacji oferty oraz tworzenia zapytań ofertowych dla potencjalnych klientów. Off-er to uproszczony sklep internetowy, w którym można precyzyjnie zaprezentować wybrane produkty z podziałem na grupy asortymentowe, ceny oraz dostępną ilość. Od standardowego sklepu aplikacja różni się tym, że sprzedaż konkretnego produktu nadal odbywa się na dotychczasowych zasadach.  Natomiast zainteresowany klient może za pomocą aplikacji utworzyć zapytanie ofertowe na konkretne produkty, które zostanie przesłane do firmy w postaci elektronicznej.

Dlaczego

Aplikacja Off-er oprócz prezentacji oferty pozwala tworzyć zapytania ofertowe na wybrane pozycje, które są przesyłane do firmy sprzedającej. Dodatkowo aplikacja pozwala na tworzenie warunków handlowych dla zalogowanych klientów.  Ceny sprzedaży można dowolnie definiować dla wybranych grup produktowych w połączeniu z ID klienta.

Firma Systeo proponuje również połączenie aplikacji Off-er z systemem handlowo-magazynowym,  z którego będzie można eksportować zarówno ofertę do prezentacji, jak i rabaty dla zalogowanych klientów. Oprócz tego aplikację Off-er można połączyć z aplikacją Synchro celem pobrania informacji katalogowych, zdjęć produktów bezpośrednio od dostawcy.

Zalety aplikacji

  • Dużo mniej skomplikowane narzędzie niż sklep www do prezentacji oferty
  • Zapytania ofertowe w formie dopasowanej do formatu danych sprzedającego
  • Łatwa przebudowa narzędzia w rozwiązanie B2B (możliwość wczytania listy klientów oraz warunków sprzedaży dla nich)

Komu jest potrzebna aplikacja Off-er?

  • Dla firm, które nie są przekonane do sklepu www, a jednocześnie chciałyby, aby ich oferta była widoczna w sieci
  • Dla handlowców, którzy mimo wszystko chcieliby utrzymywać kontakt z klientami
  • Dla oferentów którzy dostawaliby zapytania w przyjaznej dla nich formie. To klient wybierałby co chce a do osób przygotowujących oferty przychodziłyby już gotowe zestawienia
  • Dla działów handlowych, które są zasypywane telefonami o cenę i dostępność
  • Dla stałych klientów, którzy robią powtarzalne zamówienia

Off-er jako rozwiązanie B2B

Naszą aplikacje można szybko dostosować jako narzędzie sprzedaży dla stałych odbiorców (B2B). Zalogowani użytkownicy będą mieli widoczne swoje zdefionowane warunki handlowe, listę faktur, historię zamówień, limit otwartego kredytu kupieckiego.

Wersja demo

Zobacz wersje DEMO (link).
Aplikacje można przestestować również po zalogowaniu.
Login test
Hasło test11

Powrót do listy produktów