O Systeo

Firmę Systeo postanowiłem stworzyć mając już wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowej korporacji. Moją decyzję podjąłem w oparciu o znajomość procesów biznesowych i narzędzi informatycznych w środowisku globalnych firm. Natomiast moją ideą jest przeniesienie podobnych rozwiązań na rynek rodzinnych firm z sektora średnich i mniejszych przedsiębiorstw.

W działaniu firmy Systeo staram się przekazać mechanizmy działania procesów biznesowych wykorzystywanych przez światowe korporacje w oparciu o dużo tańsze nakłady finansowe w narzędzia informatyczne. Rolą firmy Systeo jest wyszukanie lub stworzenie tańszego, ale najlepszego dla Państwa rozwiązania, które skutecznie będzie wspierać Państwa biznes.
Od ponad czterech lat pracuje dla moich klientów tak, aby mieli poczucie współpracy z dużym profesjonalnym kontrahentem.

Moim celem jest, aby Państwa klienci mieli podobne wrażenie.

Dlatego oferujemy kompleksowy zakres usług i produktów takich jak strona internetowa, sklep www, synchronizacja katalogu produktów, prezentacja ofery produktowej, poczta elektroniczna, hosting w chmurze.