Budowa stron internetowych

Firma Systeo proponuje Państwu stworzenie nowoczesnej strony, która automatycznie będzie się dostosowywała do rozmiarów ekranu przeglądarki na komputerze, tablecie, smartfonie.
Najnowsze strony charakteryzują się dużymi, w dobrej jakości, zdjęciami, większą przejrzystością czy uproszczoną nawigacją. Przyglądamy się najnowszym trendom, które wdrażamy w naszych projektach. Potencjalny kontrahent, nieznający Państwa firmy, oceni ją właśnie w pierwszej kolejności po istniejącej stronie www. Te pierwsze wrażenie, podkreślające Państwa zalety w nowoczesnej i dopracowanej oprawie, może mieć kluczowe znaczenie dla dalszej współpracy.

Działanie kompleksowe

Budowa samej strony, nawet najładniejszej bez odpowiedniego wsparcia, jest tylko wizytówką. Nasza propozycja to właśnie kompleksowe wsparcie, które gwarantuje zwiększenie ilości odwiedzin, a co za tym idzie, dotarcia z ofertą Państwa firmy do większej ilości odbiorców.

Czytaj więcej

Hosting

W ramach usługi hostingu oferujemy Państwu  utrzymanie stron internetowych, aplikacji internetowych oraz blogów, czy serwisów informacyjnych dostępnych w sieci internet.

Współpracujemy z jednym z najnowocześniejszych datacenter w Europie, co gwarantuje ciągłość działania. Dodatkowo zapewniamy:

  • ochronę antywirusową
  • ochronę antyspamową
  • bezpieczeństwo w postaci kopii bezpieczeństwa
Czytaj więcej

Serwis stron internetowych

Do każdej zrobionej przez nas strony internetowej oferujemy opcjonalne usługi serwisowe. Usługi te mogą być objęte miesięcznym, stały rozliczeniem w formie abonamentu lub rozliczane jako prace na zlecenie.

 

Umieszczenia dodatkowych treści
W ramach prac oferujemy umieszczenie dodatkowych treści na stronie internetowej. Mogą to być dodatkowe artykuły o tym co się dzieje w firmie, zmiana adresów, dodania zdjęć do galerii lub danych kontaktowych poszczególnych pracowników czy też rozbudowa oferty produktowo usługowej. Prace te nie łączą się z rozbudową funkcjonalności danej witryny.

Czytaj więcej

Usługi poczty elektronicznej

Firma Systeo współpracując z największym dostawcą usług internetowych ma możliwośc zaoferowania usług pocztowych w ramach:

 

 

  • kompleksowej ochronay w najlepszym data center w Polsce
  • łączność z największymi sieciami w Polsce, Europie i na świecie
  • dzięki stałym inwestycjom możemy zagwarantować Klientom, że ich skrzynki mailowe działają niezawodnie i są dostępne z każdego miejsca w Polsce i na świecie z maksymalną dostępną prędkością.
Czytaj więcej