Aplikacje e-commerce

Bazując na doświadczeniach oraz postulatach naszych Klientów, firma Systeo stworzyła narzędzia wspierające sprzedaż produktów w internecie. Połączenie tych narzędzi pozwoliło nam na zaproponowanie kompleksowej usługi, która wspiera cały proces. Przekazywanie danych pomiędzy pomiędzy aplikacjami pozwala na zaczytanie kompleksowej oferty i prezentacji jej w formie zapytań ofertowych lub narzedzia B2B albo w ramach rozbudowanego sklepu internetowego. Narzędzia te mogą współpracować ze sobą niezależnie w zależności do ktrórej grupy klientów chcemy skierować nasze produkty. Działanie takie oszczędza zarowno czas wprowadzenia oferty do naszych narzędzi sprzedaży jak i pozwala na szybką reakcje na zmiany które wprowadzają nasi dostawcy.

Czytaj więcej
fa fa-plug

Synchronizacja produktów

Aplikacja synchronizacji danych katalogowych produktów, opisów, zdjęć, parametrów technicznych, cech oraz informacji o cenie zakupu i dostępności u dostawcy.

Aplikacja Synchro to narzędzie pozwalające na synchronizacje danych katalogu produktów producenta lub dostawcy ze sklepem internetowym dystrybutora lub sprzedającego.
Głównym zadaniem aplikacji Synchro jest przenoszenie informacji o produktach w określonej strukturze do sklepu internetowego w sposób automatyczny. Oznacza to, że cała praca związana z uzupełnieniem oferty zamiast kilku dni lub tygodni wykona się automatycznie w kilka minut.

Czytaj więcej

Off-er

Aplikacja Off-er to narzędzie służące do prezentacji oferty oraz tworzenia zapytań ofertowych dla potencjalnych klientów.

Off-er to uproszczony sklep internetowy, w którym można precyzyjnie zaprezentować wybrane produkty z podziałem na grupy asortymentowe, ceny oraz dostępną ilość. Od standardowego sklepu aplikacja różni się tym, że sprzedaż konkretnego produktu nadal odbywa się na dotychczasowych zasadach.  Natomiast zainteresowany klient może za pomocą aplikacji utworzyć zapytanie ofertowe na konkretne produkty, które zostanie przesłane do firmy w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej

Shoper

Nasz sklep ma wszystko, czego potrzebujesz.
Ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Shoper to narzędzie, które maksymalnie ułatwia i przyspiesza handel w internecie. Ty skupiasz się wyłącznie na realizacji kolejnych zamówień. 

Czytaj więcej